O Nas

Tym którzy odwiedzają nas po raz pierwszy chcielibyśmy opowiedzieć o naszych kursach typowych:

  • Spotykamy się w naszych salach lekcyjnych na os. Pod Lipami 2 E, dwa razy w tygodniu na 60 minut (w poniedziałki i środy lub wtorki i czwartki).
  • Grupy liczą nie więcej niż 8 osób.
  • Zestawiamy je dzieląc uczniów według wieku i poziomu zaawansowania na podstawie rozmowy i testów kwalifikacyjnych.
  • Z reguły grupy dziecięce spotykają się wcześniej, dorośli w godzinach późniejszych.
  • Kursy trwają ok. 70 godzin i rozpoczynają się w połowie września (po zebraniu planów lekcji uczniów), a kończą się w 3 tygodniu czerwca.
  • Raz w miesiącu wszyscy piszą test, pozwalający uczniom i lektorom zorientować się w stopniu opanowania przerobionego materiału. Ci, którzy zaliczą kolejne testy wraz z testem końcowym, otrzymują Świadectwa Ukończenia Kursu na określonym poziomie.
  • Naszym uczniom bezpłatnie udostępniamy bibliotekę Studia (książki, czasopisma, płyty) oraz służymy dodatkową, bezpłatną pomocą w czasie dyżurów.

Jeżeli wolicie Państwo uczyć się w innym systemie, możecie wybrać zajęcia indywidualne lub kursy intensywne, które mogą się odbywać w siedzibie eMMy lub u Państwa w domu.

Organizujemy również kursy dla firm. Przysyłamy lektora do Państwa zakładu pracy w wybranych godzinach i opracowujemy szczegółowy program lekcji, zgodny z Państwa życzeniami.

NA CZYM POLEGA SPECYFIKA NAUKI W EMMIE?

Na stałym monitorowaniu każdej grupy i każdego ucznia z osobna. Comiesięczne testy pomagają nam oceniać postępy uczniów i proponować im zmianę kursu także w czasie jego trwania. Jednak naszym największym atutem są lektorzy: silne osobowości o wysokich kwalifikacjach, starannie dobierani dla poszczególnych grup i NAPRAWDĘ LUBIĄCY TO, CO ROBIĄ – A ROBIĄ TO ŚWIETNIE!…

                            …O czym z przyjemnością zapewniamy zapraszając do EMMY!

Uczymy od 1992 roku!

Jak wygląda nasza szkoła?