Uczymy od 1992 roku

Dzisiaj jest: poniedziałek, 17 grudnia 2018 r.

Menu

Strona główna
O nas
Kontakt
Mapa
Nasza oferta
Obozy językowe
Galeria zdjęć
Plany lekcji
Płatności


Witamy
 • Tym którzy odwiedzają nas po raz pierwszy chciałabym przede wszystkim opowiedzieć o kursach typowych.

 • Spotykamy się w naszych salach lekcyjnych na os. Pod Lipami 2 E, dwa razy w tygodniu na 60 minut (w poniedziałki i środy lub wtorki i czwartki).

 • Grupy liczą nie więcej niż 8 osób.

 • Zestawiamy je dzieląc uczniów według wieku i poziomu zaawansowania na podstawie rozmowy i testów kwalifikacyjnych.

 • Z reguły grupy dziecięce spotykają się wcześniej, dorośli w godzinach późniejszych. - Kursy trwają ok. 70 godzin i rozpoczynają się sukcesywnie w miarę zbierania się grup (UWAGA! Ilość miejsc ograniczona!), a kończą się w 3 tygodniu czerwca. - Raz w miesiącu wszyscy piszą test, pozwalający uczniom i lektorom zorientować się w stopniu opanowania przerobionego materiału. Ci, którzy zaliczą kolejne testy wraz z ostatnim - przekrojowym, otrzymują Świadectwa Ukończenia Kursu na określonym poziomie.

 • Naszym uczniom bezpłatnie udostępniamy bibliotekę Studia (książki, czasopisma, kasety) oraz służymy dodatkową pomocą w czasie dyżurów.


 • Jeżeli wolicie Państwo uczyć się w innym systemie, możecie wybrać zajęcia indywidualne lub kursy intensywne.

  Organizujemy również kursy dla firm. Przysyłamy lektora do Państwa zakładu pracy w wybranych godzinach i opracowujemy szczegółowy program lekcji, zgodny z Państwa życzeniami.

  NA CZYM POLEGA SPECYFIKA NAUKI W EMMIE?

  Myślę, że na stałym monitorowaniu każdej grupy i każdego ucznia z osobna. Rok szkolny to długi okres czasu - w ciągu jego trwania grupy się różnicują. Comiesięczne testy pomagają nam oceniać postępy uczniów i proponować im zmianę kursu także w czasie jego trwania. Jednak naszym największym atutem są lektorzy: silne osobowości o wysokich kwalifikacjach, starannie dobierani dla poszczególnych grup i NAPRAWDĘ LUBIĄCY TO, CO ROBIĄ - A ROBIĄ TO ŚWIETNIE!...

  ...O czym z przyjemnością zapewniam zapraszając do EMMY

  Emma studio

  Do tej pory osób odwiedziło tę stronę

  A Ty jestes tu poraz 1